سفارش تبلیغ
صبا
آن که عوض را باور کند ، در بخشش جوانمرد بود . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 95 خرداد 19 , ساعت 1:7 عصر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی شابا نیوز درحالی که برانکو ایوانکوویچ خارج از ایران بسر می‌برد اما برای نقل و انتقالات پرسپولیس هر روز با سرپرست باشگاه در تماس است و در جریان آخرین وضعیت مذاکرات باشگاه با بازیکنان قرار می‌گیرد.
 

 

خبرگزاری مهر – گروه ورزشی:پرسپولیس که فصل پانزدهم لیگ برتر را با کسب عنوان نایب قهرمانی به پایان برد و برانکو توانسته بود تیمی منسجم را بسازد، برای نقل و انتقالات لیگ شانزدهم دغدغه های زیادی ندارد. با این حال برانکو اعتقاد دارد باید برای برخی پست ها بازیکنان خوبی را جذب کند.

 

سرمربی کروات سرخپوشان که شناخت خوبی از بازیکنان لیگ برتر دارد و خصوصیات فنی آنها را می شناسند، به باشگاه اعلام کرده در چه پست هایی به بازیکن نیاز دارد. علی اکبرطاهری که ارتباط خوبی را برانکو دارد و تقریبا هر روز با او در تماس است نیز تلاش می کند گزینه های مورد نظر وی را جذب کند.

 

در این میان برخی بازیکنان به واسطه عملکرد فنی که داشتند در فهرست برانکو برای فصل آینده قرار ندارند و قطعا از این تیم جدا خواهند شد. جری بنگستون، رضا نورمحمدی، محسن بنگر، بابک حاتمی، مهرداد کفشگری و … از جمله این بازیکنان هستند که قطعا فصل بعد را با پیراهن پرسپولیس سپری نخواهند کرد.

 

براساس تصمیمی که برانکو و طاهری گرفته اند چند بازیکن جدید در پست های مختلف به جمع سرخپوشان اضافه خواهند شد تا این تیم برای فصل آینده شود. برانکو اعتقاد دارد باید یک مهاجم خوب و گلزن خارجی به جمع سرخپوشان اضافه شود که مذاکرات ابتدایی در این زمینه انجام شده است.

 

این تصمیم از آنجا اتخاذ شده که مهدی طارمی اعلام کرده فصل بعد را می خواهد در خارج از کشور بازی کند. هر چند هنوز وضعیت او برای انتقال به تیم های خارجی مشخص نشده است اما این احتمال وجود دارد که پرسپولیس بزودی مهاجم خارجی را جذب کند و با بسته شدن فهرست تیم و نبودن جای خالی، طارمی در صورت نرفتن به خارج از کشور در پرسپولیس هم جایی نداشته باشد.

 

درون دروازه اما خیال برانکو راحت شده است. او که قبل از پایان لیگ پانزدهم با طاهری در مورد بیرانوند صحبت کرده بود با جذب این دروازه بان خیالش راحت شد. ضمن اینکه لوبانف هم به عنوان دروازه بان دوم در پرسپولیس خواهد ماند.

 

در خط دفاعی حضور سیدجلال حسینی تقریبا قطعی شده است. حسین ماهینی و محمدحسین کنعانی زادگان نیز به پرسپولیس برگشته اند. رامین رضاییان و ماریچ در این تیم خواهند ماند. از این جمع جدایی محسن بنگر و رضا نورمحمدی قطعی است.

 

در خط میانی هم ماندن کمال کامیابی نیا، احمد نوراللی، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده و… قطعی است. علی علیپور هم همچنان در خط حمله سرخپوشان باقی خواهد ماند و به احتمال فراوان یک مهاجم خارجی کنار او قرار خواهد گرفت.لیست کل یادداشت های این وبلاگ